Misja Kancelarii


Zaufanie
 
Filarem działania naszej Kancelarii jest zaufanie. Jako wspólnicy i przyjaciele znamy się już ponad 15 lat. Nie tylko chcemy, ale też potrafimy sobie pomagać. Nauczyliśmy się wytyczać wspólne cele i je konsekwentnie realizować.
 
Chcielibyśmy te doświadczenia przenieść na pułap profesjonalny. Na wysoki pułap. Zrobimy wszystko, żeby zdobyć i - co niedoceniane – utrzymać zaufanie naszych Klientów. Tylko uczciwa współpraca, rzetelne poznanie sposobu działania naszych Partnerów oraz najwyższe standardy tajemnicy zawodowej mogą być gwarancją długoletniej współpracy.
 
Dynamika i zaangażowanie
 
Tak, jesteśmy młodzi (30+). Tak, czasami jesteśmy najmłodsi w kilkunastoosobowych zespołach negocjacyjnych. A jednak zaufali nam Klienci w sile wieku, menedżerowie z wieloletnim doświadczeniem. Również życiowym. Dlaczego? Chyba dlatego, że nam wciąż bardzo zależy. Wasz sukces - to bardzo silnie powiązany - nasz sukces. Wygrana sprawa, udana realizacja transakcji, to też dobra rekomendacja na rynku.
 
Jesteśmy dynamiczni, głodni sukcesu, działamy niestandardowo i nie boimy się upaść. Po upadku trzeba odebrać naukę i szybko wstać. Tak, jesteśmy młodzi. Tak, to nasza silna strona.
 
Bliskość i dyspozycyjność
 
Z wielu względów usługa prawna nie jest tania. Klienci mają więc prawo oczekiwać, że nawiążą bliską relację zawodową z prawnikiem. Klienci oczekują, że Ich telefon będzie odebrany, mail zostanie przeczytany, a spotkanie umówione niezwłocznie. Klienci powinni jednak oczekiwać więcej.
 
Nasi prawnicy sami przejmują inicjatywę, starają się ustalić bieżący status sprawy i natychmiast informować o tym Klienta. Nie obserwujemy biernie rozwoju wydarzeń, lecz staramy się działać z wyprzedzeniem i zawsze być pierwsi.

 
Jakość i kompetencja

Chcemy, aby wszyscy prawnicy w naszej Kancelarii stale podnosili swoje kwalifikacje. Efektem tego procesu jest unikalne połączenie wysokich umiejętności praktycznych z wiedzą teoretyczną, czerpaną ze świata akademickiego. Część z nas to pracownicy naukowi Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – jednej z czołowych uczelni prawniczych w kraju.
 
Skupiamy się na obsłudze obrotu gospodarczego. Doradzamy zarówno na etapie zakładania podmiotów gospodarczych, ich rozwoju oraz stabilizacji, jak i w czasie kryzysu i kończenia działalności. Mamy wiele doświadczeń z zakresu obsługi procesów pre-IPO, inwestycji funduszów venture capital, fuzji i przejęć. Znamy się na prawie własności intelektualnej. Współpracujemy ze specjalistami w zakresie prawa zamówień publicznych. Kompleksowo obsługujemy transakcje obrotu nieruchomościami, prowadzimy wiele postępowań dotyczących sporów na tle posiadania nieruchomości.
 
W trybie stałym współpracujemy z doradcą podatkowym, rzecznikiem patentowym oraz wieloma notariuszami. Członkiem zespołu jest specjalista z zakresu prawa karnego skarbowego. Pozwala nam to podejmować decyzje bazujące na szerokim spektrum analizy sprawy.
 
Świadczymy wyspecjalizowane usługi z zakresu restrukturyzacji i upadłości, również w aspekcie transgranicznym. Nasi prawnicy to członkowie międzynarodowych stowarzyszeń prawa upadłościowego.