Ludzie

dr Patryk Filipiak

dr Patryk Filipiak

Adwokat

Michał Babicz

Michał Babicz

Adwokat

prof. Robert Zawłocki

prof. Robert Zawłocki

Adwokat I of counsel

Lucyna Staniszewska

Lucyna Staniszewska

Adwokat

Przemysław Szmidt

Przemysław Szmidt

Adwokat

Mateusz Brodnicki

Mateusz Brodnicki

Radca prawny

Tomasz Chęciński

Tomasz Chęciński

Radca prawny

Piotr Turski

Piotr Turski

Adwokat


dr Elżbieta Hryniewicz-Lach

dr Elżbieta Hryniewicz-Lach

Adwokat

Anna Foryńska

Anna Foryńska

Radca prawny

Joanna Brodnicka

Joanna Brodnicka

Radca prawny

Bartosz Jóźwiak

Bartosz Jóźwiak

Radca prawny

Jakub Oliwiecki

Jakub Oliwiecki

radca prawny

Maja Dankowska - Łada

Maja Dankowska - Łada

Radca prawny

Anna Michalska

Anna Michalska

Prawnik, syndyk licencjonowany

Janusz Kurowski

Janusz Kurowski

dyrektor ds. realizacji projektów publiczno-prywatnych

Nadja Strugalska

Nadja Strugalska

Aplikant adwokacki

Marta Kalemba

Marta Kalemba

aplikant adwokacki

Maciej Rzeszewski

Maciej Rzeszewski

Aplikant radcowski

Jakub Owsiany

Jakub Owsiany

Aplikant radcowski

Marcin Zdralewicz

Marcin Zdralewicz

Aplikant radcowski

Marzena Rosler-Borakiewicz

Marzena Rosler-Borakiewicz

Aplikant radcowski

Paulina Robaszkiewicz

Paulina Robaszkiewicz

Aplikant adwokacki

Anita Szemraj

Anita Szemraj

Aplikant adwokacki

Łukasz Pilarczyk

Łukasz Pilarczyk

Prawnik

Oskar Cięciel

Oskar Cięciel

Prawnik

Aleksandra Naumowicz

Aleksandra Naumowicz

Prawnik

Marta Łużyńska

Marta Łużyńska

Prawnik

Krzysztof Czekalski

Krzysztof Czekalski

Doradca podatkowy

Damian Panek

Damian Panek

Doradca podatkowy

Krzysztof Adamski

Krzysztof Adamski

specjalista zamówień publicznych | of counsel

Jakub Kamiński

Jakub Kamiński

Adwokat | of counsel

Anna Babicz

Anna Babicz

Asystent

Maksymilian Bach

Maksymilian Bach

Asystent

Mateusz Buszkiewicz

Mateusz Buszkiewicz

Asystent

Zuzanna Kanke

Zuzanna Kanke

Asystent

Klaudia Kopka

Klaudia Kopka

Asystent

Magdalena Mila

Magdalena Mila

Asystent

Franciszek Horała

Franciszek Horała

Asystent

Monika Marczyńska

Monika Marczyńska

Asystent

Bartosz Bednarek

Bartosz Bednarek

Asystent

Karolina Blandzi

Karolina Blandzi

Asystent

Maciej Balcerzak

Maciej Balcerzak

Asystent

Maciej Nawrocki

Maciej Nawrocki

Asystent

Daria Boniec

Daria Boniec

Asystent

Adam Piasecki

Adam Piasecki

Dyrektor finansowy

Kamila Skorupska

Kamila Skorupska

Specjalista ds. finansowych

Maria Babicz

Maria Babicz

Specjalista ds. PR

Damian Kopczyk

Damian Kopczyk

Specjalista ds. IT

Aleksandra Filipiak

Aleksandra Filipiak

Menedżer projektów

Magdalena Godziszewska

Magdalena Godziszewska

Kierownik sekretariatu