Aktualności

Pozostałe aktualności

Kick Off 2017

03.07.2017

Pasja, która napędza nas do działania!

Pod takim hasłem odbyło się tegoroczne spotkanie integracyjne pracowników Kancelarii. Gośćmi specjalnymi, którzy nas inspirowali byli Adam Bielecki - polski taternik, alpinista, himalaista, pierwszy zimowy zdobywca ośmiotysięczników Gaszerbrum I, Broad Peak oraz zdobywca K2 i Makalu, autor książki „Spod zamarzniętych powiek”, opowiadającej o jego młodości, potędze pasji, która pozwala żyć pełnią życia, małżeństwo Monika Mądra – Pawlak i Jan Pawlak, autorzy niepowtarzalnego, bo zawierającego garść wspomnień, szczyptę teksów, kilkaset fotografii z dziesięciu lat niesamowitych wojaży i kilkadziesiąt przepisów Atlasu z przepisami „Lubię”, właścicieli Cafe La Ruina i Raj na poznańskiej  Śródce – miejsc, które powstały z pasji do smaków świata, dobrego jedzenia i podróży.

Na zakończenie radość z posiadania pasji rozbudzał w nas Sędzia Jarosław Gwizdak - cywilista i popularyzator alternatywnych sposobów rozstrzygania sporów. Prawnik w czwartym pokoleniu i jedna z barwniejszych postaci wymiaru sprawiedliwości. Prywatnie fan zespołu Foo Fighters.

Po wystąpieniach i skosztowaniu pysznego sernika wypieku Pani Moniki, przyszedł czas na relaks na sportowo. Nasi prawnicy rozegrali m.in. pełen emocji i zaskakujących zwrotów akcji mecz siatkówki plażowej.

O rażącej sile pasji, która napędza nas do działania będą przypominać nam otrzymane książki „ Spod zamarzniętych powiek” oraz „Lubię”.

22.10.2019

CENTRALNY REJESTR BENEFICJENTÓW RZECZYWISTYCH NOWE OBOWIĄZKI WOBEC SPÓŁEK

prawo

26.09.2019

Rzeczpospolita: 200 procent – nowa karna stawka za przestępstwa skarbowe

prawo

12.09.2019

DGP: Zabezpieczenie roszczeń między przedsiębiorcami będzie prostsze

prawo

09.09.2019

PB: Zbiórki udziałowe z lukami

Pozostałe aktualności