Ludzie

Postępowanie egzekucyjne i zabezpieczające

Marta Tomczak

Asystent.

Marta Tomczak
+48 61 222 43 80

Marta Tomczak

Asystent.

Studentka III roku prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Aktualnie uczestniczka Programu MOST na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Dyrektor przy Zarządzie Krajowym ELSA Poland do spraw ELSA Law Channel.

Interesuje się marketingiem internetowym, prawem własności intelektualnej oraz prawami człowieka.

Mocne strony

Skrupulatna, dokładnie wykonuje swoją pracę, ambitna, komunikatywna i pracowita. Umie pracować w zespole i jest dobrze zorganizowana. Biegły język francuski i angielski.

Pasje

Jej pasją są podróże oraz poznawanie nowych kultur. Od dziecka kształci się w zakresie baletu, tańca nowoczesnego i choreografii. Interesuje się również teatrem i sztuką. Stale podnosi znajomość języka francuskiego. Zaangażowana w wolontariaty.


Doświadczenie: wybrane projekty

Od początku studiów zaangażowana w działalność Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Poland. Wiceprezes ds. Marketingu olsztyńskiego oddziału w roku akademickim 2016/2017. Przewodnicząca delegacji ELSA International podczas sesji plenarnej ONZ dotyczących Konwencji Praw Dziecka i Człowieka w Genewie. Ambasador jednej z największych firm konsultingowych w Europie w roku akademickim 2016/2017.