Ludzie

Prawo spółek, fuzje i przejęcia

Natalia Panuś-Domiter

aplikant radcowski | tłumacz przysięgły języka angielskiego .

Natalia Panuś-Domiter

Natalia Panuś-Domiter

aplikant radcowski | tłumacz przysięgły języka angielskiego .

Absolwentka filologii angielskiej; część studiów odbyła w ramach programu Sokrates Erasmus na Northumbria University (Wielka Brytania). W 2008 roku ukończyła studia podyplomowe w Wyższej Szkole Lingwistycznej w Częstochowie z zakresu tłumaczeń konferencyjnych.

Tłumacz przysięgły języka angielskiego wpisany na listę tłumaczy przysięgłych, prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości, pod numerem TP/104/17.

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku prawo.

Od stycznia 2016 roku odbywa aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu.

Mocne strony

Pracowitość i oddanie wykonywanej pracy, otwartość na wyzwania. Komunikatywność i dobra organizacja pracy - również pod presją czasu.

Pasje

Języki obce, kraje angielskiego obszaru językowego, filmy i powieści detektywistyczne.


Doświadczenie: wybrane projekty

Posiada szerokie doświadczenie w pracy w charakterze tłumacza języka angielskiego. Jej portfolio tłumaczeniowe obejmuje zarówno teksty ogólne, jak i specjalistyczne, m.in. umowy handlowe, dokumentacje transakcyjne, pisma sądowe i procesowe, dokumentacje techniczne. Jako lektor języka angielskiego i hiszpańskiego, w ramach swojej praktyki prowadziła również specjalistyczne szkolenia językowe dla prawników oraz przyszłych tłumaczy.

Doświadczenie w zakresie prawa zdobywała w kilku poznańskich kancelariach, gdzie zajmowała się głównie obsługą przedsiębiorców.