Organizacje

Fundacja Firmy Rodzinne

Fundacja Firmy Rodzinne

Fundacja Firmy Rodzinne powstała w 2011 roku i stawia sobie za cel, aby poprzez integrację, wspieranie oraz promowanie działań, zadbać o wspólny interes rodzin biznesowych i ich otoczenie. Dzięki działaniom Fundacji zyskuje się możliwość skorzystania z pomocy, wiedzy oraz doświadczeń innych firm rodzinnych podczas spotkań mentoringowych w firmach prowadzonych rodzinnie.

STRONA WWW
Polish-American Chamber of Commerce

Polish-American Chamber of Commerce

Powstała w 1994 roku Polsko-Amerykańska Izba Handlowa (Polish American Chamber of Commerce - PACC) to niekomercyjne stowarzyszenie biznesowe zarejestrowane w stanie Illinois. Celem Izby jest wspieranie interesów gospodarczych swoich członków, ułatwianie nawiązywania kontaktów handlowych oraz budowania relacji biznesowych.

STRONA WWW
Sygnanet

Sygnanet

Sygnanet pozwala firmom tworzyć przyjazne środowisko pracy, promować etykę w działaniu i dbać o rozwój organizacji dzięki szyfrowanemu i anonimowemu systemowi do zgłaszania problemów i nadużyć.

System zgodny jest z Dyrektywą o sygnalistach UE, RODO, Ustawą o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu.

STRONA WWW
Whistlelink

Whistlelink

Whistlelink to bezpieczny i zgodny system zgłaszania nieprawidłowości pozwalający na anonimowe informowanie o niepokojących zdarzeniach w organizacji. System zapewnia łatwe wdrożenie, formularz raportu w 30 językach, chronioną komunikację sygnalistów, bezpieczne logowanie i tylko autoryzowane uprawnienia użytkowników, proste zarządzanie sprawami oraz powiadomienia, gdy potrzebne jest działanie. 

STRONA WWW
British-Polish Chamber of Commerce

British-Polish Chamber of Commerce

Polsko-brytyjska Izba Handlowa już od 1992 roku działa na rzecz rozwoju polsko-brytyjskiej współpracy gospodarczej – aktywnie kojarzy potencjalnych partnerów biznesowych i promuje najlepsze praktyki. Firmy zrzeszone przez Izbę reprezentują ok. 25% bezpośrednich inwestycji zagranicznych w Polsce. Polsko-brytyjska Izba Handlowa blisko współpracuje też z ambasadą brytyjską w Polsce oraz polską w UK.

STRONA WWW
INSOL EUROPE

INSOL EUROPE

Międzynarodowe stowarzyszenie prawa upadłościowego, skupiające specjalistów zajmujących się problematyką upadłości oraz restrukturyzacji. Założone w 1981 roku.

STRONA WWW