Ludzie

Anna Nowakowska-Moch

Adwokat | Ekspert zewnętrzny.

Anna Nowakowska-Moch

Anna Nowakowska-Moch

Adwokat | Ekspert zewnętrzny.

O tym, że chce zostać prawnikiem wiedziała już w 4-ej klasie szkoły podstawowej. Praktyki w jednej z renomowanych poznańskich kancelarii adwokackich rozpoczęła na III roku studiów. Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aplikację adwokacką ukończyła w Poznaniu. Współpracowała jako wykładowca z Wyższą Szkołą Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu. Aktywnie zaangażowana w działalność samorządu adwokackiego. Od lat członkini referatu skargowego Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu.

Wpisana na listę mediatorów przy Sądzie Okręgowym w Poznaniu a także w Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej i Centrum Mediacji przy Wielkopolskiej Izbie Adwokackiej w Poznaniu.
 

Mocne strony

Z zamiłowania i doświadczenia procesualistka. Specjalizuje się w prawie karnym i rodzinnym.

Posiada wieloletnią praktykę zawodową.

Biegle włada językiem angielskim, z uwzględnieniem słownictwa prawniczego (Toles Foundation). Zna również  język niemiecki.

Pasje

Uwielbia sport i wysiłek fizyczny, aktualnie zumbę. Nadal pozostaje jednak wierna pływaniu, bieganiu i narciarstwu biegowemu (brązowa medalistka Narciarskich Mistrzostw Adwokatury w Wiśle). Za swoje największe życiowe osiągnięcie sportowe uważa ukończenie maratonu.