Ludzie

Sylwia Kleemann

Prawnik.

Sylwia Kleemann

Sylwia Kleemann

Prawnik.

Prawnik w Dziale Restrukturyzacji i Upadłości. 

Specjalistka w zakresie obsługi dłużników i wierzycieli w ramach postępowań restrukturyzacyjnych, w szczególności w ramach postępowania o zatwierdzenie układu. W dziale jest zaangażowana w projekt ZFR Smart, gdzie wykonuje zadania związane z pełnieniem funkcji nadzorcy układu w postępowaniach o zatwierdzenie układu. Duża część jej pracy skupia się na zdaniach w systemie KRZ, tj. Krajowym Rejestrze Zadłużonych.  

W ramach swojej praktyki pracowała w kancelariach i działach prawnych spółek na terenie Poznania. Ma doświadczenie w pracy w kancelarii syndyka. Prawo upadłościowe zna również z perspektywy dłużnika, gdyż pracowała w dziale pranym zajmującym się upadłością konsumencką. Posiada również doświadczenie z zakresu prawa procesowego, zdobyte w kancelariach adwokackich i radcowskich.  Ponadto odbyła także praktyki w Prokuraturze Rejonowej w Poznaniu. 

Studiowała Prawo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W kancelarii pracuje od września 2022 r. 

Pasje

W wolnych chwilach uprawia sport, w szczególności sztuki walki-boks, ale również bieganie, jazdę na rowerze i basen. Uwielbia podcasty kryminalne, zwłaszcza te dotyczące spraw, które wydarzyły się na terenie Polski. Lubi chodzić po górach oraz wyjeżdżać na krótkie city break’i z przyjaciółmi.