Filipiak Babicz Legal
Wróć do kariery

Asystent/ka (student/ka III, IV, V roku) – branża TSL | prawo pracy i prawo HR | prawo korporacyjne

Poznań

Dołącz do nas!
Nasz zespół #ExpertHouse tworzą prawnicy z wieloletnim stażem. Kluczem naszego podejścia do wykonywania zawodu i świadczonych usług jest świadoma specjalizacja, w celu osiągnięcia najwyższego poziomu wiedzy eksperckiej, co pozwala na kompleksowe ujęcie danego zagadnienia, problemu prawnego i wypracowanie najkorzystniejszego dla Klienta, odpowiadającego jego potrzebom biznesowym rozwiązania.

 

Co będziesz robić?
Współpracować z prawnikami z uprawnieniami przy obsłudze Klientów kancelarii w zakresie prawa dla branży TSL lub prawa pracy i prawa HR lub prawa korporacyjnego.

Czego oczekujemy?
Realnego zainteresowania zagadnieniami z danej dziedziny prawa, znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na prowadzenie komunikacji z Klientem i sporządzania dokumentacji, skrupulatności i staranności w wykonywaniu powierzonych zadań, dyspozycyjności na poziomie 3 dni w tygodniu

Co oferujemy?
Możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z największych kancelarii w Wielkopolsce, rynkowe wynagrodzenie, przestrzeń na rozwój zawodowy, możliwość publikacji artykułów, udział w szkoleniach i eksperckich konferencjach, dofinansowanie do karty Multisport oraz ubezpieczenia medycznego, lektoraty z języka angielskiego, możliwość zaangażowania w działania CSR realizowane w ramach kancelarii.

Co zrobić?
Aplikuj za pomocą poniższego formularza!
W tytule wiadomości wpisz ASYSTENT i specjalizację, która Cię interesuje (np. Asystent – branża TSL).

Twoje dane osobowe jakie zamieścisz dokumentacji będziemy przetwarzać jedynie na potrzeby procesu rekrutacyjnego. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 RODO. Dane usuniemy po zakończeniu procesu rekrutacji na ww. stanowisko. Odbiorcami danych będą jedynie podmioty, które zapewniają dla nas IT. Masz prawo do dostępu do swoich danych i uzyskania ich kopii, sprostowania, żądania usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Masz też prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Przysługuje CI również prawo do złożenia skargi do organu nadzoru (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

CZEKAMY NA CIEBIE!


Prześlij nam swoje CV!

"*" oznacza pola wymagane

Maks. rozmiar pliku: 50 MB.