Filipiak Babicz Legal
Powrót

Bieżące doradztwo podatkowe

01 Opis

W dynamicznie rozwijającym się świecie biznesu skomplikowane i stosunkowo często zmieniające się przepisy podatkowe stanowią istotne wyzwanie dla przedsiębiorców. Bez względu na branżę i poziom skomplikowania sytuacji podatkowej przedsiębiorcy, zespół naszych ekspertów zapewnia kompleksową pomoc we wszelkich kwestiach związanych z podatkami. Posiadamy doświadczenie w pracy z różnorodnymi branżami (np. TSL, E-commerce), co pozwala nam dostosować nasze usługi do indywidualnych potrzeb klientów. Doradzamy m.in. w zakresie interpretacji przepisów podatkowych oferując jasne i precyzyjne wyjaśnienia, analizujemy i identyfikujemy ryzyko podatkowe proponując działania pozwalające na jego ograniczenie.  

Wsparcie FILIPIAK BABICZ TAX obejmuje m.in.:  

  • Bieżący kontakt z Klientem lub jego księgowym i udzielanie odpowiedzi na zadane pytanie dotyczące podatków; 
  • Informacje mailowe o zmianach w przepisach podatkowych; 
  • Przygotowywanie opinii i memorandów podatkowych; 
  • Obsługę podatkową transakcji; 
  • Uzyskiwanie interpretacji indywidualnych przepisów prawa podatkowego, które potwierdzają prawidłowość rozliczeń Klienta w skomplikowanych sprawach lub przy zdarzeniach, które mają istotny wpływ na funkcjonowanie Klienta.  

Celem naszego doradztwa jest niedopuszczenie do powstania problemów podatkowych dla Klienta, a jeżeli takie wystąpią ich szybkie i efektywne rozwiązanie.

W czym możemy Ci pomóc?

Napisz do nas